Alapaneeleista löydät henkilöstömme yhteystiedot sekä aakkosjärjestyksessä että yksiköittäin.
Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@turunakk.fi

Puhelun hinta 0207-alkuisiin puhelinnumeroihin

  • Kiinteän verkon puhelimista ja matkapuhelimista 8,4 snt/puhelu + 8,4 snt/min.

Koko henkilöstö

Nimi Puhelin Matkapuhelin Yksikkö Titteli
Adel Jani 0207 129 283 040 708 9080 Tukipalvelut Järjestelmäasiantuntija
Ahlqvist Kimmo 0207 129 304 040 641 8381 LVI- ja kiinteistötekniikka Opettaja
Ahmad Nazdar 0207 129 334 040 638 6324 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Koulunkäynnin avustaja
Aho Jorma 0207 129 217 040 588 7075 Rakennustekniikka Opettaja
Ahokaara Risto 0207 129 421 040 714 1899 Oppisopimuspalvelut Oppisopimuspäällikkö
Alander Maija 0207 129 319 0400 408 801 Rakennustekniikka Opettaja
Angeltie Selina 0207 129 215 040 553 2405 Palvelut-tulosalue Koulutusassistentti
Arko Juuso 0207 129 387 040 670 8161 Yritysmyynti ja markkinointi Markkinointiassistentti
Asiakaspalvelu 0207 129 200 Hallinto
Broberg Janette 0207 129 425 040 714 1887 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Ohjaava opettaja
Ekuri Riitta 0207 129 389 040 525 1701 Hallinto Varatoimitusjohtaja, Turun Aikuiskoulutussäätiö
Elg Kimmo 0207 129 338 0400 536 981 Sähkötekniikka Kiinteistöjen sähkömies
Faez Benjamin 0207 129 214 040 358 9161 Tekniikan tulosalue Maahanmuuttajien opintoneuvoja
Forss Tommi 0207 129 220 040 714 0294 Hallinto Toimitusjohtaja, Turun Aikuiskoulutussäätiö/Rehtori, Turun AKK
Haapoja Hannele 0207 129 284 040 192 6655 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Ohjaava opettaja
Hauhia Erno 0207 129 423 040 153 1860 Auto- ja logistiikka-alat Opettaja
Heikelä-Välimäki Arja 0207 129 221 040 512 5072 Kauppa ja hallinto Kouluttaja
Heikkinen Susanna 0207 129 372 040 634 2060 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen kielen opettaja
Heino Marja 0207 129 402 040 714 1879 Sähkötekniikka Kouluttaja
Heinäluoto Rami 0207 129 252 0400 454 486 Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat Matkailualan opettaja
Helin Mikko 0207 129 456 040 552 2768 LVI- ja kiinteistötekniikka Opettaja
Hellman Eero 0207 129 332 040 196 6119 Talousyksikkö Controller
Hernelahti Kimmo 0207 129 329 040 184 2894 Rakennustekniikka Kiinteistötekninen tuki
Hertto Leena 0207 129 271 040 145 3896 Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat Opettaja
Hietala Maarit 0207 129 299 040 509 0233 Hallinto Johdon assistentti
Honkanen Arto 0207 129 322 040 565 8001 Rakennustekniikka Opettaja
Hotanen Tero 0207 129 324 0400 710 159 Sähkötekniikka Kouluttaja
Huhtamaa Heikki 0207 129 223 040 714 0296 Hyvinvointiala Englannin kielen opettaja
Huhtamäki Aija 0207 129 371 040 517 8006 Hallinto Projektipäällikkö
Huuskonen Jarno 0207 129 225 040 516 6174 Tukipalvelut Järjestelmäasiantuntija
Häkkinen Tapio 0207 129 343 040 765 2578 Kone- ja metallitekniikka Opettaja
Hämäläinen Hennariikka 0207 129 330 0400 497 721 Rakennustekniikka Kouluttaja
Hämäläinen Sanni 0207 129 241 040 751 5400 Hallinto Henkilöstöasiantuntija
Hänninen Arja 0207 129 260 0400 720 158 Tekniikan tulosalue ja Palvelut-tulosalue Koulutusjohtaja
Högmander Anita 0207 129 404 040 714 1882 Palvelut-tulosalue Koulutusassistentti, asiakasneuvoja
Iivonen Tero 0207 129 203 040 724 0316 Rakennustekniikka Opettaja
Jalkaklinikka 0400 534 452 Ajanvaraukset ma-ti klo 12-15.30
Jaakonmäki Katariina 0207 129 205 040 583 4005 Palvelut-tulosalue Koulutusassistentti
Jalonen Eija 0207 129 379 040 844 9118 Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat Siivoustyönohjaaja
Jalonen Sami 0207 129 292 050 361 2636 Hallinto Operatiivinen johtaja, Täsmäosaajat Oy
Jelkänen Sanna 0207 129 202 040 593 5771 Palvelut-tulosalue Koulutusassistentti
Juhola Merja 0207 129 289 040 714 0314 Talousyksikkö Toimistosihteeri
Järnstedt Timo 0207 129 291 0400 788 057 Tukipalvelut Järjestelmäasiantuntija
Kallio Jaana 0207 129 256 040 714 0303 Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat Opettaja
Kankaanranta Ilona 0207 129 445 040 540 4768 Tekniikan tulosalue Koulutusassistentti
Karhumäki-Ranta Pauliina 0207 129 321 040 832 6915 Hyvinvointiala Opettaja
Karjalainen Terhi 0207 129 309 040 714 0316 Talousyksikkö Taloussihteeri
Kastman Susan 0207 129 382 040 843 0880 Palvelut-tulosalue Koulutusassistentti
Katajamäki Juha 0207 129 331 0400 925 737 Rakennustekniikka Opettaja
Kinnala Sari 0207 129 432 0400 720 159 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Koulutuspäällikkö
Kivimäki Kari 0207 129 408 040 714 1873 Sähkötekniikka Kouluttaja
Kiviranta Eeva 0207 129 204 040 352 9601 Hyvinvointiala Opettaja
Kjellberg Petteri 0207 129 340 Palvelut-tulosalue Avustaja
Koivumäki Timo 0207 129 376 040 559 4544 Hallinto Opinto-ohjaaja, psykologi
Koivuniemi Jari 0207 129 209 040 570 4760 Auto- ja logistiikka-alat Opettaja
Kolehmainen Petri 0207 129 426 040 714 1891 Turvallisuusala Opettaja
Koponen Visa 0207 129 240 0400 190 453 Kone- ja metallitekniikka CNC-opettaja
Kuhmonen Pirkko 0207 129 374 040 736 7005 Hallinto Opinto-ohjaaja
Laajo-Szankowska Leena 0207 129 316 040 684 7701 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen kielen opettaja
Lahti Nea 0207 129 250 040 159 8785 Tekniikan tulosalue ja Palvelut-tulosalue Toimistopäällikkö
Lahti Teemu 0207 129 222 040 637 1773 Turvallisuusala Kouluttaja
Laine Rauno 0207 129 375 040 522 7480 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Ohjaava opettaja
Laivo Elina 0207 129 320 040 837 2620 Talousyksikkö Talouspäällikkö
Lang Petri 0207 129 377 040 714 0325 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen kielen opettaja
Laukkanen Esa 0207 129 378 040 512 5062 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen ja ruotsin kielen opettaja
Laukkanen Osku 0207 129 398 040 554 8063 Hallinto Pedagoginen rehtori
Laulajainen Juhani 0207 129 257 040 728 4331 Turvallisuusala Koulutuspäällikkö
Lehtonen Taru 0207 129 211 040 778 5808 Yritysmyynti ja markkinointi Markkinointisuunnittelija
Leino Pirjo 0207 129 258 040 593 1169 Hyvinvointiala Opettaja
Leppiniemi Satu 0207 129 227 040 662 9934 Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat Opettaja
Lindholm Erkki 0207 129 438 040 175 8274 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen kielen opettaja
Linkoala Petri 0207 129 336 0400 780 201 Rakennustekniikka Opettaja
Linnatsalo Saara 0207 129 452 040 518 1153 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Ohjaava opettaja
Louhenkilpi Tiina 0207 129 381 040 530 6432 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Ohjaava opettaja
Marjamaa Outi 0207 129 412 040 714 1872 Oppisopimuspalvelut Oppisopimusassistentti
Miettinen Tomi 0207 129 393 040 487 2146 Kone- ja metallitekniikka Opettaja
Mononen Janne 0207 129 280 040 581 0370 Turvallisuusala Kouluttaja
Myllymaa Ilkka 0207 129 436 0400 452 326 Turvallisuusala Riskienhallinta- ja työsuojelupäällikkö
Mäkelä Outi 0207 129 237 0400 452 273 Kauppa ja hallinto Kouluttaja
Mäkinen Jesse 0207 129 434 040 481 1390 Turvallisuusala Turvallisuusalan opettaja, Voimankäytön vastuukouluttaja
Nieminen Arja 0207 129 390 040 664 7100 Puhdistuspalveluala Puhdistuspalvelualan opettaja
Nieminen Pirjo 0207 129 249 040 729 4838 Hallinto Resurssikoordinaattori, Täsmäosaajat Oy
Nyrhinen Kimmo 0207 129 212 040 660 1331 Sähkötekniikka Kouluttaja
Oppisopimuspalvelut 0207 129 460 040 714 1885 Oppisopimuspalvelut
Ottman Hannamari 0207 129 386 040 714 0329 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen kielen opettaja
Paakkola Tuula 0207 129 231 040 576 1231 Hallinto Opinto-ohjaaja
Palmgren Juha 0207 129 342 040 714 0320 Hallinto Tekninen tuki
Parviainen Kari 0207 129 218 040 183 2639 Kone- ja metallitekniikka Hitsausohjaaja
Peiponen Anna 0207 129 282 040 150 8853 Tekniikan tulosalue Koulutusassistentti
Peltola Katri 0207 129 253 040 621 4381 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen kielen opettaja
Peltomäki Heikki 0207 129 251 040 530 2060 Turvallisuusala Opettaja
Peltoniemi Timo 0207 129 347 040 551 2232 Auto- ja logistiikka-alat Opettaja
Pennanen Janne 0207 129 417 040 714 1895 Sähkötekniikka Kouluttaja
Pesu Sami 0207 129 369 040 660 2017 Tukipalvelut Varastomies
Pirhonen Jarkko 0207 129 325 040 351 0144 LVI- ja kiinteistötekniikka Koulutuspäällikkö
Pirhonen Jarkko 0207 129 325 040 351 0144 Rakennustekniikka Koulutuspäällikkö
Pirhonen Marja-Leena 0207 129 384 040 358 6476 Rakennustekniikka Opettaja
Puhakka Tony 0207 129 364 040 707 7911 Rakennustekniikka Opettaja
Pullinen Ilkka 0207 129 307 040 172 3434 Kauppa ja hallinto Kouluttaja
Puurunen Teppo 0207 129 296 040 553 2434 LVI- ja kiinteistötekniikka Kylmäalan kouluttaja
Pylkkänen Roni 0207 129 318 040 357 2201 Auto- ja logistiikka-alat Opettaja
Raikunen Kari 0207 129 451 040 714 1875 Rakennustekniikka Opettaja
Ranne Mia 0207 129 388 0400 971 009 Hallinto Opinto-ohjaaja
Rebane Juri 0207 129 344 0400 823 207 Kone- ja metallitekniikka Hitsauksen opettaja
Riippi Jussi 0207 129 416 040 714 1898 Sähkötekniikka Kouluttaja
Rinne-Saarinen Anna-Mia 0207 129 443 040 162 9233 Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat Matkailualan opettaja
Ristimäki Ari 0207 129 305 0400 340 977 Tukipalvelut Tietohallintopäällikkö
Rummukainen Terhi 0207 129 362 0400 156 601 Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat Koulutuspäällikkö
Ruohola Risto 0207 129 235 0400 806 116 Yritysmyynti ja markkinointi Asiakkuuspäällikkö
Ruusuvaara Reima 0207 129 265 040 774 2710 Rakennustekniikka Työnohjaaja
Salokannel Marko 0207 129 232 040 714 0333 Sähkötekniikka Koulutuspäällikkö
Saveljeff Reijo 0207 129 243 040 714 0335 Kone- ja metallitekniikka Koneistuksen opettaja
Sillanpää Pekka 0207 129 310 0400 720 164 Hallinto Laatujohtaja
Sirola Riitta 0207 129 266 040 538 5158 Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat Opettaja
Snellman Miikka 0207 129 392 040 530 6430 Hallinto Opinto-ohjaaja
Stanley Tarja 0207 129 422 040 714 1893 Tekniikan tulosalue Koulutusassistentti
Summanen Jukka 0207 129 351 0400 780 203 Rakennustekniikka Opettaja
Suutari Heikki 0207 129 317 040 590 9106 Sähkötekniikka Kouluttaja
Syrjaläinen Altti 0207 129 230 040 553 0711 Turvallisuusala Kouluttaja
Tammero Tarja 0207 129 385 040 505 1677 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen kielen opettaja
Teräs Marjo 0207 129 213 040 722 2851 Tekniikan tulosalue Koulutusassistentti
Trygg Tom 0207 129 353 040 729 2404 Kone- ja metallitekniikka Opettaja
Turunen Noora 0207 129 216 040 358 6058 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen kielen opettaja
Tähtinen Noora 0207 129 201 040 620 3302 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen kielen opettaja
Uimonen Eila 0207 129 395 040 714 0334 Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus Suomen ja ruotsin kielen opettaja
Uutela Kirsi 0207 129 415 040 714 1896 Palvelut-tulosalue Koulutusassistentti
Vaihde 0207 129 200 Hallinto
Vuorela Ilkka 0207 129 228 044 338 3880 Auto- ja logistiikka-alat
Kone- ja metallitekniikka
Koulutuspäällikkö
Välikangas Jukka 0207 129 405 040 519 5310 LVI- ja kiinteistötekniikka Kiinteistönhoidon opettaja
Välimäki Jari 0207 129 226 040 593 1398 Rakennustekniikka Opettaja
Välimäki Satu 0207 129 272 0400 477 952 Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat Opettaja
Ylirönni Pasi 0207 129 424 040 714 1880 Kauppa ja hallinto Kouluttaja
Åberg Jaana 044 244 1641 Nosturikoulutus Koulutusassistentti

Auto- ja logistiikka-alat

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Hauhia Erno 0207 129 423 040 153 1860 Opettaja
Koivuniemi Jari 0207 129 209 040 570 4760 Opettaja
Peltoniemi Timo 0207 129 347 040 551 2232 Opettaja
Vuorela Ilkka  0207 129 228 044 338 3880 Koulutuspäällikkö
Pylkkänen Roni 0207 129 318 040 357 2201 Opettaja

Hallinto

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Asiakaspalvelu 0207 129 200
Ekuri Riitta 0207 129 389 040 525 1701 Varatoimitusjohtaja, Turun Aikuiskoulutussäätiö
Forss Tommi 0207 129 220 040 714 0294 Toimitusjohtaja, Turun Aikuiskoulutussäätiö/Rehtori, Turun AKK
Hietala Maarit 0207 129 299 040 509 0233 Johdon assistentti
Huhtamäki Aija 0207 129 371 040 517 8006 Projektipäällikkö
Hämäläinen Sanni 0207 129 241 040 751 5400 Henkilöstöasiantuntija
Jalonen Sami 0207 129 292 050 361 2636 Operatiivinen johtaja, Täsmäosaajat Oy
Koivumäki Timo 0207 129 376 040 559 4544 Opinto-ohjaaja, psykologi
Kuhmonen Pirkko 0207 129 374 040 736 7005 Opinto-ohjaaja
Laukkanen Osku 0207 129 398 040 554 8063 Pedagoginen rehtori
Nieminen Pirjo 0207 129 249 040 729 4838 Resurssikoordinaattori, Täsmäosaajat Oy
Paakkola Tuula 0207 129 231 040 576 1231 Opinto-ohjaaja
Palmgren Juha 0207 129 342 040 714 0320 Tekninen tuki
Ranne Mia 0207 129 388 0400 971 009 Opinto-ohjaaja
Sillanpää Pekka 0207 129 310 0400 720 164 Laatujohtaja
Snellman Miikka 0207 129 392 040 530 6430 Opinto-ohjaaja
Vaihde 0207 129 200

Hyvinvointiala

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Huhtamaa Heikki 0207 129 223 040 714 0296 Englannin kielen opettaja
Karhumäki-Ranta Pauliina 0207 129 321 040 832 6915 Opettaja
Kiviranta Eeva 0207 129 204 040 352 9601 Opettaja
Leino Pirjo 0207 129 258 040 593 1169 Opettaja
Rummukainen Terhi 0207 129 362 0400 156 601 Koulutuspäällikkö

Kauppa ja hallinto

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Heikelä-Välimäki Arja 0207 129 221 040 512 5072 Kouluttaja
Mäkelä Outi 0207 129 237 0400 452 273 Kouluttaja
Pullinen Ilkka 0207 129 307 040 172 3434 Kouluttaja
Ylirönni Pasi 0207 129 424 040 714 1880 Kouluttaja

Kone- ja metallitekniikka

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Häkkinen Tapio 0207 129 343 040 765 2578 Kouluttaja
Koponen Visa 0207 129 240 0400 190 453 CNC-opettaja
Miettinen Tomi 0207 129 393 040 487 2146 Opettaja
Parviainen Kari 0207 129 218 040 183 2639 Hitsausohjaaja
Rebane Juri 0207 129 344 0400 823 207 Hitsauksen opettaja
Saveljeff Reijo 0207 129 243 040 714 0335 Koneistuksen opettaja
Trygg Tom 0207 129 353 040 729 2404 Opettaja
Vuorela Ilkka 0207 129 228 044 338 3880 Koulutuspäällikkö

LVI- ja kiinteistötekniikka

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Ahlqvist Kimmo 0207 129 304 040 641 8381 Opettaja
Helin Mikko 0207 129 456 040 552 2768 Opettaja
Pirhonen Jarkko 0207 129 325 040 351 0144 Koulutuspäällikkö
Puurunen Teppo 0207 129 296 040 553 2434 Kylmäalan kouluttaja
Välikangas Jukka 0207 129 405 040 519 5310 Kiinteistönhoidon opettaja

Matkailu-, puhdistuspalvelu- ja ravitsemisalat

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Heinäluoto Rami 0207 129 252 0400 454 486 Matkailualan opettaja
Hertto Leena 0207 129 271 040 145 3896 Opettaja
Jalonen Eija 0207 129 379 040 844 9118 Siivoustyönohjaaja
Kallio Jaana 0207 129 256 040 714 0303 Opettaja
Leppiniemi Satu 0207 129 227 040 662 9934 Puhdistuspalvelualan opettaja
Nieminen Arja 0207 129 390 040 664 7100 Puhdistuspalvelualan opettaja
Rinne-Saarinen Anna-Mia 0207 129 443 040 162 9233 Matkailualan opettaja
Rummukainen Terhi 0207 129 362 0400 156 601 Koulutuspäällikkö
Sirola Riitta 0207 129 266 040 538 5158 Opettaja
Välimäki Satu 0207 129 272 0400 477 952 Opettaja

Nosturikoulutus

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Keskinen Matti 040 486 5011 Toimitusjohtaja/Suomen Nosturikoulutus Oy
Ollanketo Jari 044 240 2336 Koulutusvastaava
Åberg Jaana 044 244 1641 Koulutusassistentti

Ohjaava koulutus ja maahanmuuttajakoulutus

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Ahmad Nazdar 0207 129 334 040 638 6324 Koulunkäynnin ohjaaja
Broberg Janette 0207 129 425 040 714 1887 Ohjaava opettaja
Haapoja Hannele 0207 129 284 040 192 6655 Ohjaava opettaja
Heikkinen Susanna 0207 129 372 040 634 2060 Suomen kielen opettaja
Kinnala Sari 0207 129 432 0400 720 159 Koulutuspäällikkö
Laajo-Szankowska Leena 0207 129 316 040 684 7701 Suomen kielen opettaja
Laine Rauno 0207 129 375 040 522 7480 Ohjaava opettaja
Lang Petri 0207 129 377 040 714 0325 Suomen kielen opettaja
Laukkanen Esa 0207 129 378 040 512 5062 Suomen ja ruotsin kielen opettaja
Lindholm Erkki 0207 129 438 040 175 8274 Suomen kielen opettaja
Linnatsalo Saara 0207 129 452 040 518 1153 Ohjaava opettaja
Louhenkilpi Tiina 0207 129 381 040 530 6432 Ohjaava opettaja
Ottman Hannamari 0207 129 386 040 714 0329 Suomen kielen opettaja
Peltola Katri 0207 129 253 040 621 4381 Suomen kielen opettaja
Tammero Tarja 0207 129 385 040 505 1677 Suomen kielen opettaja
Turunen Noora 0207 129 216 040 358 6058 Suomen kielen opettaja
Tähtinen Noora 0207 129 201 040 620 3302 Suomen kielen opettaja
Uimonen Eila 0207 129 395 040 714 0334 Suomen ja ruotsin kielen opettaja

Oppisopimuspalvelut

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Ahokaara Risto 0207 129 421 040 714 1899 Oppisopimuspäällikkö
Huhtamäki Aija 0207 129 371 040 517 8006 Koulutussuunnittelija
Marjamaa Outi 0207 129 412 040 714 1872 Oppisopimusassistentti
Oppisopimuspalvelut 0207 129 460 040 714 1885

Palvelut-tulosalue

Angeltie Selina 0207 129 215 040 553 2405 Koulutusassistentti
Hänninen Arja 0207 129 260 0400 720 158 Koulutusjohtaja
Högmander Anita 0207 129 404 040 714 1882 Koulutusassistentti, asiakasneuvoja
Jaakonmäki Katariina 0207 129 205 040 583 4005 Koulutusassistentti
Jelkänen Sanna 0207 129 202 040 593 5771 Koulutusassistentti
Kastman Susan 0207 129 382 040 843 0880 Koulutusassistentti
Kjellberg Petteri 0207 129 340 Avustaja

Rakennustekniikka

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Aho Jorma 0207 129 217 040 588 7075 Opettaja
Alander Maija 0207 129 319 0400 408 801 Opettaja
Hernelahti Kimmo 0207 129 329 040 184 2894 Kiinteistötekninen tuki
Honkanen Arto 0207 129 322 040 565 8001 Opettaja
Hämäläinen Hennariikka 0207 129 330 0400 497 721 Opettaja
Iivonen Tero 0207 129 203 040 724 0316 Opettaja
Katajamäki Juha 0207 129 331 0400 925 737 Opettaja
Linkoala Petri 0207 129 336 0400 780 201 Opettaja
Pirhonen Jarkko 0207 129 325 040 351 0144 Koulutuspäällikkö
Pirhonen Marja-Leena 0207 129 384 040 358 6476 Opettaja
Puhakka Tony 0207 129 364 040 707 7911 Opettaja
Raikunen Kari 0207 129 451 040 714 1875 Opettaja
Ruusuvaara Reima 0207 129 265 040 774 2710 Työnohjaaja
Summanen Jukka 0207 129 351 0400 780 203 Opettaja
Välimäki Jari 0207 129 226 040 593 1398 Opettaja

Sähkötekniikka

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Elg Kimmo 0207 129 338 0400 536 981 Kiinteistöjen sähkömies
Heino Marja 0207 129 402 040 714 1879 Kouluttaja
Hotanen Tero 0207 129 324 0400 710 159 Kouluttaja
Kivimäki Kari 0207 129 408 040 714 1873 Kouluttaja
Nyrhinen Kimmo 0207 129 212 040 660 1331 Opettaja
Pennanen Janne 0207 129 417 040 714 1895 Kouluttaja
Riippi Jussi 0207 129 416 040 714 1898 Kouluttaja
Salokannel Marko 0207 129 232 040 714 0333 Koulutuspäällikkö
Suutari Heikki 0207 129 317 040 590 9106 Kouluttaja

Talousyksikkö

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Hellman Eero 0207 129 332 040 196 6119 Controller
Juhola Merja 0207 129 289 040 714 0314 Toimistosihteeri
Karjalainen Terhi 0207 129 309 040 714 0316 Taloussihteeri
Laivo Elina 0207 129 320 040 837 2620 Talouspäällikkö

Tekniikan tulosalue

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Faez Benjamin 0207 129 214 040 358 9161 Maahanmuuttajien opintoneuvoja
Hänninen Arja 0207 129 260 0400 720 158 Koulutusjohtaja
Kankaanranta Ilona 0207 129 445 040 540 4768 Koulutusassistentti
Lahti Nea 0207 129 250 040 159 8785 Toimistopäällikkö
Peiponen Anna 0207 129 282 040 150 8853 Koulutusassistentti
Stanley Tarja 0207 129 422 040 714 1893 Koulutusassistentti
Teräs Marjo 0207 129 213 040 722 2851 Koulutusassistentti
Uutela Kirsi 0207 129 415 040 714 1896 Koulutusassistentti

Tieto- ja viestintätekniikka

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Kärkkäinen Merja 0207 129 433 040 575 8276 Graafisen suunnittelun ja markkinointiviestinnän kouluttaja

Tukipalvelut

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Adel Jani 0207 129 283 040 708 9080 Järjestelmäasiantuntija
Huuskonen Jarno 0207 129 225 040 516 6174 Järjestelmäasiantuntija
Järnstedt Timo 0207 129 291 0400 788 057 Järjestelmäasiantuntija
Pesu Sami 0207 129 369 040 660 2017 Varastomies
Ristimäki Ari 0207 129 305 0400 340 977 Tietohallintopäällikkö

Turvallisuusala

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Kolehmainen Petri 0207 129 426 040 714 1891 Opettaja
Lahti Teemu 0207 129 222 040 637 1773 Kouluttaja
Laulajainen Juhani 0207 129 257 040 728 4331 Koulutuspäällikkö
Mononen Janne 0207 129 280 040 581 0370 Kouluttaja
Myllymaa Ilkka 0207 129 436 0400 452 326 Riskienhallinta- ja työsuojelupäällikkö
Mäkinen Jesse 0207 129 434 040 481 1390 Turvallisuusalan opettaja, Voimankäytön vastuukouluttaja
Peltomäki Heikki 0207 129 251 040 530 2060 Opettaja
Syrjaläinen Altti 0207 129 230 040 553 0711 Kouluttaja

Yritysmyynti ja markkinointi

Nimi Puhelin Matkapuhelin Titteli
Arko Juuso 0207 129 387 040 670 8161 Markkinointiassistentti
Lehtonen Taru 0207 129 211 040 778 5808 Markkinointisuunnittelija
Ruohola Risto 0207 129 235 0400 806 116 Asiakkuuspäällikkö